Využite expo múdro: Ako propagovať stánok na e-commerce veľtrhu?

Článok uverejnený 30.03.2020

Ako šikovne propagovať svoj tovar či služby počas e-commerce veľtrhu? Je múdre zverejňovať selfies z takejto udalosti na vašich sociálnych sieťach? Alebo ponúkať pivo potenciálnym zákazníkom? Až sa obdobie marketingových veľtrhov opäť rozprúdi, vystavovatelia budú súťažiť o záujem každého návštevníka. Využite čas karantény na poriadnu prípravu vášho stánku pomocou tohto vlogu

Zvýšte váš predaj vhodnou propagáciou

Propagácia vašich služieb na akciách ako Berlin Ecommerce Expo je skvelý spôsob zvýšenia vášho predaja. Keď sme sa s Mergado tímom vydali do Berlína, rozhodli sme sa natočiť tematický vlog.

Podelíme sa s vami o znalosti, ktoré sme získali počas rokov tvorby reklamy Mergada pre veľtrhy v krajinách ako je Poľsko alebo Česko. Nájdete v ňom informácie o tom, ako pripraviť svoj priestor, svojich zamestnancov a hlavne ako sa počas veľtrhu stať nezabudnuteľnými.

 

 

Ak vhodne prispôsobíte svoj stánok a pripravíte svojich zamestnancov, v období veľtrhov, ktoré nastane po skončení karantény, iste zaujmete mnoho nových zákazníkov. Pre viac informácií o tom, ako vyniknúť v ecommerce a v inzercii na zbožácích navštívte náš blog a YouTube kanál.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Winter MergadoFest bude! Pustíte si ho na obrazovkách

Pretože sme si na programe pre Winter MergadoFestu dali naozaj záležať, rozhodli sme sa usporiadať Online MergadoFest. Aby bol pre vás jeho obsah čo najužitočnejší, ustúpili sme od prvotnej témy Zahraničná expanzia. Namiesto toho vám poskytneme inšpiráciu, ktorú využijete okamžite.

 

25.03.2020
Aktuálne informácie zo sveta e-commerce počas karantény

V čase karantény sa situácia vyvíja každý deň a skoro každý deň sa menia opatrenia vlády. Preto vám prinášame aktuálne informácie zo sveta e-commerce, ktoré budeme postupne dopĺňať. Ak máte tip na novinku, o ktorej by mali e-shopári a marketéri vedieť, napíšte nám do komentára.

18.03.2020
Prevádzka e-shopov v karanténe: Na čo si dať pozor, aby inzercia fungovala

Situácia okolo vírusu SARS-Co-V-2 je všeobecne náročná. To však neznamená, že by váš e-shop nemal efektívne fungovať. Je ale potrebné podniknúť niekoľko krokov, ktoré vám pomôžu získať istotu, že následujúce týždne vydrží. Popíšme si, aké kroky to sú

16.03.2020

Pridať nový komentár