Koľko recenzií môžete naraz zbierať s Mergado Packom?

Produktové recenzie sú jedným z kľúčových kritérií pri nákupnom rozhodovaní. S Mergado Packom pre PrestaShop a WooCommerce ich zbierate hneď pre 5 známych porovnávačov tovaru a marketingových služieb akými sú GLAMI TOP či Heureka Overené zákazníkmi.

Poďme si ukázať, ako vyzerá zbieranie hodnotení na všetkých platformách.

Mergado TEST e-shop

1.Ako na Google Customer Reviews

Recenzie Google sa zobrazujú pri vašom firemnom profile naprieč väčšinou jeho služieb. Ako začať s firemným profilom na Google sa dočítate priamo na jeho webe. O Google recenziách sme vám už priniesli kompletný prehľad aj na našom blogu.

Zároveň si môžete na svojom e-shope zobraziť plávajúci odznak, ktorý umiestnite do pravého alebo ľavého rohu stránok. Prípadne si viete odznak pripnúť kamkoľvek na stránky, ako napríklad Trust Factor k tlačidlu s potvrdením objednávky.

Zobrazenie recenzií od Google.

2.Odlíšte sa od konkurencie s GLAMI TOP

Výsledky hodnotenia od zákazníkov si síce nezobrazíte na vašom e-shope tak, ako u Zákazníckych recenzií Google, ale vaše produkty na porovnávači GLAMI môžu získať unikátny odznak G TOP alebo G Overené.
Zaujíma vás, ako hodnotiť produkty v rámci GLAMI TOP? Zhrnuli sme to pre vás v našom článku na blogu.

Ukážka G TOP. Zdroj: https://www.glami.cz/panske-blejzry/glami-top/

3.Heureka Overené zákazníkmi

Služba od Heureky nezobrazí výzvu na hodnotenie pomocou pop-up okna, ale ako checkbox pred odoslaním objednávky. Súhlas je formou opt-out, čiže zákazník musí najskôr potvrdiť, že nesúhlasí so zaslaním dotazníka.

Text súhlasu zobrazeného v poslednom kroku objednávky si samozrejme môžete upraviť pre všetky aktívne jazyky vo vašom e-shope.

Služba Overené zákazníkmi je na trhu už dlhšie a súhrnné informácie nájdete na stránke https://www.overenozakazniky.cz/  

Administrácia Mergado Pack

Otestujte nový dizajn Mergado Packu a dajte nám vedieť, ako sa vám s ním pracuje. Aktuálnu verziu pluginu pre WordPress s WooCommerce si stiahnete jednoducho na tomto odkaze v sekcii Rozšírené možnosti a Vývojová verzia.

4.Recenzie na Zboží.cz

Ďalší zo známych porovnávačov, Zboží.cz, umožňuje zákazníkom hodnotiť celkový obchod i samotné produkty. Výzva na hodnotenie sa rovnako ako u predchádzajúcej služby zobrazí ako checkbox na konci nákupného procesu a text súhlasu si dokážete ľubovoľne upraviť.

Formulár hodnotenia produktu môže vyzerať napríklad takto:

Nastavenie recenzií na Zboží.cz Zdroj: https://napoveda.zbozi.cz/hodnoceni-a-recenze/

Recenzia sa podobne ako u Google zobrazí pri vášom firemnom profile naprieč službami Seznam.

Zboží.cz zároveň odporúča umiestniť na e-shop aj výzvu na hodnotenie obchodu v podobe ikonky. Na výber máte z 3 rôzne typy, ktoré vám pomôžu zbierať viac recenzií a podporiť dôveru vášho obchodu.

Ikonky od Zboží.cz.

5. Vyskúšajte maďarské Árukereső Megbízható Bolt

Túto služby využijú predovšetkým e-shopy pôsobiace na našom susednom trhu v Maďarsku. Aj tu môžete podobne ako na Heureke zbierať zákaznícke recenzie a zobraziť plávajúce odznaky na svojich stránkach. Ako si nastaviť túto službu? Navedie vás náš podrobný článok.

Získať môžete jedno z týchto dvoch ocenení:

  • Pre odznak so zelenými linkami musíte mať aspoň 10 recenzií počas posledných 60 dní s priemerným hodnotením minimálne 4.2.
  • Pre druhý vyšší odznak so zeleným pozadím musíte získať aspoň 60 recenzií za posledných 60 dní s priemerným hodnotením 4.6.
 
 
Árukereső odznaky.

Informácie o tomto programe nájdete priamo na webe Árukereső, ale upozorňujeme, že k dispozícii sú iba v maďarčine.

Aktivácia všetkých spomínaných služieb je veľmi jednoduchá – väčšinou stačí vyplniť vaše ID z danej platformy a aktivovať funkciu. S Mergadom Packom si uľahčíte nielen aktiváciu odznakov, ale prepojíte váš e-shop aj s ďalšími reklamnými platformami. Vyskúšajte náš bezplatný nástroj a ušetríte čas i peniaze.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Zoznámte sa s podporou WebP pre WordPress. Čo prinesie vášmu feedu?

Vydanie tretej verzie Mergado Packu je veľkým míľnikom pre nástroj i jeho užívateľov. Za pozornosť stojí aj ďalší tip z dielne Packov a poteší hlavne e-shopárov, ktorí využívajú WordPress s WooCommerce. Objavte s nami podporu WebP - dátovo úspornú alternatívu ku klasickým formátom obrázkov.

17.08.2021
Privítajte novú verziu Mergado Packu. Čo všetko ponúka e-shopom na WooCommerce?

Plugin Mergado Pack je po poslednej úprave bohatší o ďalšie vylepšenie. Nastavenie aj zoznamy feedov získali prehľadnejšie usporiadanie a novinkou je aj automat, ktorý sám odporučí počet generovaných produktov. Poďme sa pozrieť, ako vyzerá tretia verzia Packu.

11.08.2021
Mergado Pack: Ako pridať kódy produktov do vášho WooCommerce e-shopu?

Plugin Mergado Pack sa opäť hlási o pozornosť s novinkami, ktoré priniesol užívateľom posledný release. Okrem zaujímavých vylepšení sa v tomto článku zameriame na novú možnosť pridávať EAN kódy v produktovom feede.

27.05.2021

Pridať nový komentár