Konzultačný týždeň 28.6. - 1.7.

Hlavná téma

Leitmotívom konzultácií bude prechod na nový formát Zboží.cz. Ak náš blog sledujete, potom iste viete, že Zboží.cz prestane "starý" formát feedu podporovať k 1.8.2016. V nedávnom článku sme priniesli návod, ako si v Mergade tento nový formát nastaviť. Ak budete chcieť s nastavením pomôcť alebo máte otázky, zastavte sa za nami!
 

A to je všetko?

Ak riešite iný problém, s ktorým by sme vám mohli poradiť, sem s ním! Je však vhodné zdôrazniť, že našou prácou je Mergado.
 
Ak teda neviete, ako nastaviť konkrétnu vec v Mergade, radi by ste sa v práci s Mergadom lepšie zorientovali, alebo vás zaujímajú nejaké technické postupy a fígle pre cenové porovnávače, radi pomôžeme.
 
Nedokážeme vám však poradiť v rámci vyhodnocovania inzercie, biddingových stratégií, jednoducho náležitostí, ktoré riešia marketingoví špecialisti.
 
Ak si nie ste istí, do ktorej kategórie váš problém spadá, napíšte nám!
 

S predstihom

Ak máme byť čo najlepšie pripravení, budeme radi, keď nám problém, ktorý riešite pošlete s predstihom v maily. Ak máte e-shop v Mergade, postačí nám spolu s popisom problému názov e-shopu a typ feedu (Heureka, Pricemania, atď.)
 
Ak e-shop v Mergade nemáte, pošlite v maily adresu vášho XML.
 

Rezervácia

Konzultácie budú prebiehať vo forme polhodinových sedení, a to v termíne 28.6. - 1.7. vždy v rozmedzí 10-11h a 13-16h. Adresa je Minská 13, Brno.
 
Konkrétny deň a hodinu si prosím rezervujte mergado@mergado.sk.

Pridať nový komentár