Príďte na školenie optimalizácie inzercie e-shopu vo vyhľadávačoch tovaru

Článok uverejnený 08.04.2015

Tým pána Mergada na ShopComm 2015

Michal s Dankom dorazia 6. mája na Bratislavskú konferenciu ShopComm. Pripravia si prednášku o analytike tržieb e-shopu a o rozumnej optimalizácii pre vyhľadávače tovaru. Mám Vám od nich odkázať, že ak budete na ShopComme tiež, radi sa s Vami stretnú. A ak máte nejaké otázky, neváhajte ich s nimi osloviť. Podrobný program konferencie nájdete na stránkach ShopComm.eu.

Mergado v Pricemania Academy

2. júna prebehne v Pricemania Academy školenie vyhľadávačov tovaru. Michal Janík bude hovoriť o základoch optimalizáce inzercie v TOP vyhľadávačoch produktov, o analytike výsledkov a o navyšovaní tržieb e-shopov. Bude s vami diskutovať a deliť sa o svoje skúsenosti z praxe. Vyčlenené má v programe celé dopoludnie, takže se bude môcť ponoriť poriadne do hĺbky. A bude rád, keď budete pri tom. Pre podrobnosti pokračujte na stránku workshopu.

Školenie marketingových profesionálov

Pre pracovníkov marketingových agentúr je určené špeciálne školenie optimalizáce inzercie vo vyhľadávačoch tovaru, vrátane základov ovládánia aplikácie Mergado. Aktuálne je vypísaný termín 20. apríla 2015 v Brne. Prípadné ďalšie termíny vypíšem podľa záujmu. Ak máte záujem o toto školenie, tak mi prosím napíšte.

Pre podrobnosti pokračujte na stránku školenia optimalizácie pre vyhľadávače produktov.

Komentáre

Tak prvá akcia je úspešne za nami. Tu môžete nájsť prezentáciu z konferencie ShopComm.

Daniel Czetner (admin)/pondelok, 11. máj 2015 - 13:43

Pridať nový komentár