Novinky v Mergade prinášajú nové pravidlo a nové formáty

Vo štvrtok 7. 11. 2019 prebehol nový release Mergada. Jeho najvýznamnejšou vychytávkou je nové pravidlo Hromadne skopírovať hodnoty. Mimo to tiež prináša podporu pre nové formáty alebo aktualizáciu formátu pre marketplace MALL.sk. Pozrime sa na tieto novinky bližšie.

Pridávame pravidlo Hromadne skopírovať hodnoty

Od 7. novembra môžete na produkty v Mergade aplikovať úpravy pomocou nového typu pravidla - Hromadne skopírovať hodnoty. Pomocou tohto pravidla viete jednoducho a hromadne kopírovať hodnoty z viacerých elementov do mnohých ďalších elementov.

Vylepšili sme pravidlo Hromadné premenovanie kategórií

Pri pravidle Hromadné premenovanie kategórií nájdete čerstvého pomocníka - možnosť zvýrazniť riadky s neprítomnými kategóriami.
 

 

Ďalšie novinky a vylepšenia

  • Aktualizovali sme formát pre MALL.sk marketplace, aby zodpovedal aktuálnej špecifikácii.
  • Pridali sme podporu pre nové formáty:
  • Opravili sme chybu, kvôli ktorej sa u formátov Heureka.cz a Heureka.sk element RATING neprepisoval na výstup.
  • U formátu Skrz.cz sa už budú viacnásobné elementy TAGS | x, IMAGES | y a CITIES | z správne exportovať.
  • Plus ďalšie drobné opravy a vylepšenia.

 

A okrem toho?

Čoskoro chystáme ďalšie vychytávku. Preto sme vypustili v tomto release - zatiaľ pre internú skupinku ľudí - na vyskúšanie a vyladenie nový plánovač pravidiel.

Dostaňte z noviniek v aktuálnom release maximum. Chcete mať prehľad aj o predchádzajúcich várkach vylepšení a opráv? Sledujte toto vlákno na našom fóre.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Novinka CSV import prináša uľahčenie práce v Mergade

V prvej časti nášho aktuálneho releasu sme vám predstavili vylepšenia a opravy, ktoré vám zjednoduchšia prácu s Mergadom. Jednou z noviniek je aj nový typ pravidla Import dátového súboru, ktorý si dnes podrobne ukážeme.

27.08.2019
S novinkami v Mergade importujete CSV súbory e-shopu aj cez URL

Taktiež patríte k užívateľom Mergada, ktorí netrpezlivo očakávali možnosť importu dátových CSV súborov do našej platformy? To zvládnete už niekoľko týždňov pomocou pravidla Import dátového súboru. Od popoludnia 16.októbra do tohto pravidla vložíte dátový zdroj aj cez zadanú URL.

16.10.2019
Predstavujeme novú funkciu makier v Mergade

Posledné mesiace sa v Mergade usilovne makalo na novej funkcii, ktorá nás posúva opäť o level vyššie. Je ňou prvá verzia makier prichádzajúca spolu s aktuálnym releasom, ktorý je naplánovaný na dnešnú 16 hodinu. Poďme si ukázať, v čom je jej sila a aké benefity so sebou prináša.

16.09.2019

Pridať nový komentár