Novembrové novinky z Mergada

U vás už isto panuje vianočná nálada, no my stále pracujeme na vylepšeniach a novinkách Mergada. Pozrite sa s nami na prehľad všetkého nového, čo si v Mergade môžete všimnúť.

Novinky z aplikácií

Tí, ktorí používajú aplikáciu Watchdog sa určite potešia tomu, že po novom majú možnosť vyhľadávať v manuálne spárovaných produktoch. Bidding Fox bidduje niekoľkokrát za deň a dáta z Heureky tiež sťahuje niekoľkokrát cez deň. Bidding Fox má však noviniek oveľa viac a preto sa mu budeme už čoskoro venovať v samostatnom článku.

Export hodnôt do CSV pri hromadných pravidlách

Pri hromadných pravidlách premenovať kategórie a prepísať hodnoty môžete po novom exportovať do CSV súboru vyplnené hodnoty. Nedávno pridané pravidlo hromadne premenovať hodnoty získalo ďalšie vylepšenia: na ľavej strane pri nastavení pravidla je možné používať regulárne výrazy a premenné.

Odkaz na pôvodný a následujúci feed

Mergado dokáže rozpoznať, ak váš vstupný feed exportu je výstupným formátom vášho iného exportu v Mergade a umožní vám sa do neho rovno prekliknúť. Rovnako tak pokiaľ výstupný feed používajú ďalšie exporty v Mergade, uvidíte ich súpis. Tieto informácie nájdete na stránke Nastavenie po rozkliknutí „šipky“ za vstupným alebo výstupným feedom.

 

Grafické zmeny

Po grafickej stránke sa zmenili tiež ikony v Mergade a znázornenie vnorených/viacnásobných elementov. Teraz je prehľadnejšie a ľahšie sa v ňom zorientujete. Možno ste si už všimli, že pri farebných značkách v Mergade sa teraz po nájdení myšou na ne, zobrazí popis.

Počet výberov

Na stránke s produktmi sme pridali informáciu o počte všetkých dostupných výberov. To sa môže hodiť pre vašu kontrolu, keď prenášate výbery do iného exportu, aby ste na žiadny nezabudli.

Nové formáty a Mergadova analytika

Mergado vie hneď dva nové formáty a to formát pre zlavy.sme.sk a grécke Skroutz. V Mergadovej analytike teraz nájdete vzorce pre výpočet a v analytike môžete filtrovať podľa dátumu. Novinkou tiež je, že CSV a TXT môže vytvárať elementy s medzerou.

Pridať nový komentár