Viete prvý alebo novinky z Mergada

Nový formát XML feed, módne Spartoo

Mergado po novom podporuje aj formát pre módny marketplace, ktoré funguje v 20 zemiach sveta. Nie je možno toto trh, ktorý ešte tento rok môžete vyskúšať? Viac o Spartoo sa už čoskoro dozviete u nás na blogu.

Zoskupenie notifikácií do jednej

Opakujúce sa notifikácie jednoducho rozčuľujú, to chápeme. Stále je preklikávať a kontrolovať, o čo presne išlo. Po novom sme zariadili, aby sa rovnaké notifikácie zoskupovali a uvádzame u nich len najnovší dátum vzniku danej udalosti.

Nový design aplikácie Keychain

Aplikácia Keychain umožňuje prepojenie s cenovými porovnávačmi. Od minulého týždňa má nový dlaždicový vzhľad.  U vývojárov sa šepká, že čoskoro bude mať svojou dlaždicu aj Sklik a Google Adwords, takže sa môžete tešiť.

Vyhľadávanie zmien vo feede podľa dátumu

Chcete sa pozrieť, kedy ste naposledy menili pravidlá pri svojom e-shope? Alebo aké zmeny ste robili pred dvoma mesiacmi, keď od tej doby vidíte pokles inzercie? Po novom si na karte História môžete vyfiltrovať konkrétne obdobie a zobraziť si zmeny, ktoré boli v tú dobu v Mergade vykonané. Výber potom pre jednoduchšie prechádzanie alebo úpravy môžete exportovať do CSV súboru.

Úprava exportu do CSV pre Google

V posledných novinkách sme písali o exporte pre Google Adwords. Na základe vašich odporúčaní sme ho upravili tak, aby ho bolo možné rovno napojiť do Googlu, vyskúšajte ho teda teraz!

Novinky v Mergado Store

Pár noviniek sa urodilo aj v Mergado Store. Pribudlo hodnotenie aplikácií, kde môžete hviezdičkami oceniť aplikáciu, ktorú používate. Možnosť hodnotenia vám pripomenieme notifikáciou po 21 dňoch používania aplikácie.

Okrem zlatých hviezd môžete aplikácie v Store aj filtrovať. To začína byť vzhľadom k ich rýchlo rastúcemu počtu celkom užitočné. Ľahko si tak vyhľadáte napríklad aplikácie dostupné pre Heureka feed alebo feed pre Facebook.

Vedľa týchto noviniek sme upravili tiež slovenské preklady v aplikácii a opravili pár chýb spojených s duplicitnými elementmi alebo validáciu e-mailu pri pridávaní oprávnenia.

Dúfam, že vám zmeny pomôžu k jednoduchšej správe inzercie! Máte ďalšie tipy, ako Mergado posunúť ďalej? Dajte nám vedieť!

Pridať nový komentár