Ozveny MergadoFestu – videorozhovor s Izabelou Kozák, Feedo.cz

Natália Saganová
10. 11. 2017
1 minúta čítania

Na MergadoFeste sme museli využiť aj prítomnsoti zástupkyne najväčieho špecializovaného e‑shopu s detským sortimenotm — Izabely Kozák z Feedo.cz. S Izabelou sme sa rozprávali o tom, aké aplikácie v Mergade využívajú, i o tom, ako sa pripravujú na vianočnú sezónu. Pozrite si náš rozhovor, aby ste sa dozvedeli viac!

Na MergadoFeste sme museli využiť aj prítomnsoti zástupkyne najväčieho špecializovaného e‑shopu s detským sortimenotm — Izabely Kozák z Feedo.cz. Feedo je obchod, ktorý pôsobí aj na Slovensku, v Polsku a na Ukrajine. S Izabelou sme sa rozprávali o tom, ako používajú aplikácie Bidding Fox, Feed Image Editor a Watch Dog, i o tom, ako sa pripravujú na vianočnú sezónu. S prácou v Mergade im pomáha tiež agentúra Acomware. Pozrite si náš rozhovor, aby ste sa dozvedeli viac!

Natália Saganová

V Mergade začínala Natálka ako copywriterka a preto môžete naraziť na jej staršie články. Teraz ju najčastejšie uvidíte pred hľadáčikom kamery a pod jej rukami vzniká aj každoročný MergadoFest. Šéfka nášho tímu nepohrdne dobrým jedlom a cestovaním, najlepšie dohromady. Je milovníčka jógy, dobrej knihy a tancovania.