Mergado mení rozdelenie certifikovaných partnerov. Zavádzame systém troch kategórií

Článok uverejnený 11.11.2021

Za dobu existencie Mergado certifikácie sa medzi našich partnerov pridalo mnoho agentúr a špecialistov. Klientom ponúkame služby na rôznych úrovniach. Preto sme sa rozhodli predstaviť nový systém certifikácie. Profesionalitu partnerov v používaní Mergada rozdelil podľa niekoľkých kategórií. Mrknite sa, kam podľa nového delenia patríte. A koľko máte času urobiť si poriadok v tom, čo spĺňate v rámci Mergado certifikácie alebo by ste spĺňať mohli. Stačia na to dve minútky.

Vaše služby budete po novom prezentovať pomocou kategórií Zlatý, Strieborný a Bronzový

Aby sme prehľadne ponúkli služby partnerov podľa úrovne profesionality práce s Mergadom, vytvorili sme tri kategórie. Každá z nich vyžaduje splnenie určitých podmienok a podľa toho prináša aj množstvo výhod.

Zmeny v systéme certifikácie nadobudnú platnosť 1. marca 2022. Do tej doby vám odporúčame overiť všetky aspekty, ktoré musíte spĺňať. V priebehu februára začneme všetkým partnerom rozosielať nové odznaky a ďalšie materiály.

Základné informácie

  • Certifikácia sa viaže priamo na agentúru. Pokiaľ spĺňa všetky podmienky (doba používania Mergada, počet e-shopov, počet zapnutých aplikácií) a zamestnáva aspoň jedného človeka, ktorý prešiel všetkými potrebnými školeniami a úspešne zložil certifikačný test, získa odznak agentúra.
  • Samotní pracovníci získajú odznak "Certifikovaný špecialista", ktorý nerozlišuje zaradenie Zlatý/Strieborný/Bronzový.
  • K certifikácii freelancerov pristupujeme rovnako ako u agentúr. Pokiaľ ste freelancer, ktorý spravuje e-shopy sám a zároveň si účtujete hodiny za prácu pre agentúry, máte na výber, či chcete figurovať za seba alebo za agentúru.
  • Zaujíma vás, do ktorej kategórie aktuálne patríte, alebo si nie ste istí, čo musíte spĺňať? Napíšte nám.
  • Chcete si zaobstarať certifikáciu skôr? Do 31. 12. 2021 sa riadime starým systémom, zatiaľ si preto pridajte starý odznak. Od januára 2022 si prosím počkajte na zaslanie nových materiálov.

Čo si musíte ustrážiť po splnení podmienok certifikácie

  1. Na webe musíte mať nový odznak s prelinkom na váš profil na stránkach Mergada.

  2. Vašu certifikáciu si musíte obnoviť každé dva roky podľa aktuálnych podmienok na webe.

V akých prípadoch je možné certifikáciu prenášať

  • Ak z vašej agentúry odchádza špecialista, ktorý ako jediný prešiel všetkými potrebnými školeniami a spĺňa ostatné podmienky (napr. Zlatej) certifikácie, musíte zaškoliť nového zamestnanca, aby agentúra nespadla do nižšej kategórie.

  • Ak špecialista, ktorý má splnené všetky školenia, prechádza do agentúry, ktorá používa platenú aplikáciu, má táto agentúra nárok prejsť do Zlatej kategórie. O týchto zmenách nás musíte včas informovať.

 

Profesionalita úrovne využívania Mergada je jeden z aspektov, ktoré u potenciálnych klientov pridajú na vašej dôveryhodnosti. Pripravte sa včas na zmenu v našej certifikácii a overte si, či spĺňate všetky podmienky aktuálnej kategórie.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Privítajte Mergado 2. Prináša nástroje vytvorené priamo pre prácu s dátovými feedmi

Rozšírili sme limity nášho nástroja a spúšťame Mergado 2. Zjednodušenie správy inzercie, zrýchlenie funkcionalít a pridanie nástrojov, ktoré ste žiadali. 20. júla 2022 sa posúvame do fázy užívateľského beta testovania. V tomto článku vám predstavíme zásadné zmeny.

12.07.2022
Mergado zrýchľuje ďalšiu prácu. Automaticky navrhne kategórie pre Heureku, Zboží.cz a Google

Správne namapovanie kategórií je dôležité pre zaradenie sortimentu do katalógu porovnávača a pre párovanie produktov. Vďaka tomu dosiahne vaša inzercia lepšie výsledky. Mergado prichádza s funkcionalitou, ktorá pridáva nové formáty do našeptávača, zrýchľuje nastavovanie kategórií a zamedzuje tvorbe chýb.

31.05.2022
Inkaso z platobnej karty za Mergado? Od 2. februára 2022 si ho ľahko nastavíte

Úhrady faktúr za Mergado si už nemusíte strážiť pravidelne každý mesiac. Využite možnosť nastaviť si inkaso z platobnej karty. Hovoríme tomu Opakovaná platba. Vďaka nej sa vám budú automaticky strhávať mesačné platby za používanie Mergada.

03.02.2022

Pridať nový komentár