Mergado mení rozdelenie certifikovaných partnerov. Zavádzame systém troch kategórií

Za dobu existencie Mergado certifikácie sa medzi našich partnerov pridalo mnoho agentúr a špecialistov. Klientom ponúkame služby na rôznych úrovniach. Preto sme sa rozhodli predstaviť nový systém certifikácie. Profesionalitu partnerov v používaní Mergada rozdelil podľa niekoľkých kategórií. Mrknite sa, kam podľa nového delenia patríte. A koľko máte času urobiť si poriadok v tom, čo spĺňate v rámci Mergado certifikácie alebo by ste spĺňať mohli. Stačia na to dve minútky.

Vaše služby budete po novom prezentovať pomocou kategórií Zlatý, Strieborný a Bronzový

Aby sme prehľadne ponúkli služby partnerov podľa úrovne profesionality práce s Mergadom, vytvorili sme tri kategórie. Každá z nich vyžaduje splnenie určitých podmienok a podľa toho prináša aj množstvo výhod.

Zmeny v systéme certifikácie nadobudnú platnosť 1. marca 2022. Do tej doby vám odporúčame overiť všetky aspekty, ktoré musíte spĺňať. V priebehu februára začneme všetkým partnerom rozosielať nové odznaky a ďalšie materiály.

Základné informácie

  • Certifikácia sa viaže priamo na agentúru. Pokiaľ spĺňa všetky podmienky (doba používania Mergada, počet e-shopov, počet zapnutých aplikácií) a zamestnáva aspoň jedného človeka, ktorý prešiel všetkými potrebnými školeniami a úspešne zložil certifikačný test, získa odznak agentúra.
  • Samotní pracovníci získajú odznak "Certifikovaný špecialista", ktorý nerozlišuje zaradenie Zlatý/Strieborný/Bronzový.
  • K certifikácii freelancerov pristupujeme rovnako ako u agentúr. Pokiaľ ste freelancer, ktorý spravuje e-shopy sám a zároveň si účtujete hodiny za prácu pre agentúry, máte na výber, či chcete figurovať za seba alebo za agentúru.
  • Zaujíma vás, do ktorej kategórie aktuálne patríte, alebo si nie ste istí, čo musíte spĺňať? Napíšte nám.
  • Chcete si zaobstarať certifikáciu skôr? Do 31. 12. 2021 sa riadime starým systémom, zatiaľ si preto pridajte starý odznak. Od januára 2022 si prosím počkajte na zaslanie nových materiálov.

Čo si musíte ustrážiť po splnení podmienok certifikácie

  1. Na webe musíte mať nový odznak s prelinkom na váš profil na stránkach Mergada.

  2. Vašu certifikáciu si musíte obnoviť každé dva roky podľa aktuálnych podmienok na webe.

V akých prípadoch je možné certifikáciu prenášať

  • Ak z vašej agentúry odchádza špecialista, ktorý ako jediný prešiel všetkými potrebnými školeniami a spĺňa ostatné podmienky (napr. Zlatej) certifikácie, musíte zaškoliť nového zamestnanca, aby agentúra nespadla do nižšej kategórie.

  • Ak špecialista, ktorý má splnené všetky školenia, prechádza do agentúry, ktorá používa platenú aplikáciu, má táto agentúra nárok prejsť do Zlatej kategórie. O týchto zmenách nás musíte včas informovať.

 

Profesionalita úrovne využívania Mergada je jeden z aspektov, ktoré u potenciálnych klientov pridajú na vašej dôveryhodnosti. Pripravte sa včas na zmenu v našej certifikácii a overte si, či spĺňate všetky podmienky aktuálnej kategórie.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Aké novinky u nás pribudli počas leta? Pozrite si ich čerstvý prehľad v Mergado Meeting#7

Počas letných prázdnin sa v našich v tímoch nielen oddychovalo, ale aj pracovalo na nových funkciách pre ešte lepší chod Mergada. Množstvo pridaných formátov, vychytávku Oneliner a ďalšie novinky vám predstaví náš ostrieľaný špecialista Luděk Volejník. Pozrite si rýchly súhrn toho najnovšieho z našej dielne.

09.09.2021
Oneliner zrýchľuje tvorbu výberov v Mergade

Aby mohol používateľ v Mergade vykonávať úkony rýchlejšie a pohodlnejšie. O to nám ide pri vývoji nových funkcionalít, z ktorých vám teraz predstavujeme Oneliner. Ako už vyplýva z jeho názvu, v jednom riadku dokážete po novom vyhľadávať text v často prehľadávaných elementoch.

14.07.2021
Spoznajte e-commerce aktuality očami Mergada

Chcete získať rýchly prehľad o novinkách na domácej i zahraničnej scéne? Nový diel Mergado Insight vás prevedie za 3 minúty všetkým dôležitým, čo sa udialo na poli porovnávačov i našich appiek. Nalaďte si ku poobednej pauze MergadoTV a načerpajte cenné tipy pre váš e-shop.

22.06.2021

Pridať nový komentár