Získajte nové znalosti z pohodlia home officu

Lukáš Horák
23. 4. 2020
3 minúty čítania
Získajte nové znalosti z pohodlia home officu

Pri Online MergadoFeste sme si otestovali, že školenia prostredníctvom konferenčných hovorov sú funkčnou alternatívou k ich pôvodným, živým verziám. Preto sme sa po vlne záujmu používateľov rozhodli preniesť školenie Mergada a jeho aplikácií do online podoby.

 

Pri Online MergadoFeste sme si otestovali, že školenia prostredníctvom konferenčných hovorov sú funkčnou alternatívou k ich pôvodným, živým verziám. Preto sme sa po vlne záujmu používateľov rozhodli preniesť školenie Mergada a jeho aplikácií do online podoby. Vyberte si nižšie to, ktoré sa vám bude najviac hodiť.

Na to, aby ste sa stali odborníkmi na Mergado, si doma stačí sadnúť k počítaču

Budúci týždeň rozbiehame školenie v online stave. Aby ste ovládli nastavenie Mergada a jeho aplikácií, stačí vám:

 • mať počítač či smarfon a prístup k internetu
 • nainštalovať si službu Zoom, cez ktorú bude školenie prebiehať (podporuje mobilné aj desktop rozhranie)
 • registrovať sa na termín vybraného školenia (nižšie nájdete ponuku)
 • prihlásiť sa do konferencie prostredníctvom odkazu, ktorý vám pred začiatkom školenia pošleme na zaregistrovaný e‑mail

Témy a termíny školení Mergada, Bidding Foxu a Feed Image Editora

 • Bidding Fox sa používa na biddovanie tovaru na Heureke. Na školení sa zoznámite s pojmom bidding a tým, ako tento aukčný proces funguje. Vysvetlíme vám, aké stratégie môžete pre svoju inzerciu zvoliť a z akých zdrojov využiť dáta pre najlepšie nastavenie. Prejdeme celú aplikáciu od prvotného nastavenia, nahratia prvých dát do aplikácie, až po jednotlivé záložky a ich využitie.

  Registrácia: Workshop: Ako na automatický bidding pomocou Bidding Foxu

  Nezabudnite:

  • Prihlasujete sa len k prvej časti školenia, k druhej, ktorá prebehne 29. 4., ste prihlásení automaticky.
  • Školenia v oba dva dni prebehnú medzi 10:00 a 11:30.
 • Feed Image Editor je jednoduchý nástroj, vďaka ktorému si na pár kliknutí pripravíte produktové obrázky presne podľa špecifikácií porovnávačov. Máte akciu na dopravu zadarmo? Inzerujete produkt, ktorý je novinkou? Pomocou FIE do obrázka pridáte vhodnú nálepku či dôležité dáta z feedu (ako je napr. cena) a vytvoríte funkčnú obrazovú inzerciu, ktorá vaše klientov zaujme.

  Registrácia: Workshop: Ako na image marketing pomocou Feed Image Editora

  Nezabudnite:

  • Prihlasujete sa len k prvej časti školenia, k druhej, ktorá prebehne 6.5., ste prihlásení automaticky.
  • Školenia v oba dva dni prebehnú medzi 10:00 a 11:30.
 • Prejdeme si jednotlivé kroky od vytvorenia prvého exportu, po práci s výbermi, pravidlami, elementami a premennými. Pozrieme sa aj na pokročilejšie nastavenia, analytiku, Mergado aplikácie a bude čas aj na vaše otázky.

  Registrácia: Workshop: Začíname s Mergadom (certifikačné školenie)

  Nezabudnite:

  • Každý účastník musí vyplniť prihlášku sám za seba. Nemožno vyplniť jednu prihlášku pre viac ľudí.
 • Regulárne výrazy sú šikovným pomocníkom pri úprave produktových dát v Mergade a pomôžu vám ušetriť množstvo času a námahy. Na workshope vám vysvetlíme základné značky používané v regulároch, ukážeme, ako ich tvoriť a kde ich možno použiť v Mergade i mimo neho. S týmto workshopom pochopíte, že regulárne výrazy nie sú zložité a urýchlia vám veľa hromadných úprav.

  Registrácia: Workshop: Regulárne výrazy v Mergade

  Nezabudnite:

  • Každý účastník musí vyplniť prihlášku sám za seba. Nemožno vyplniť jednu prihlášku pre viac ľudí.

Vyberte si z našej ponuky školení. Z pohodlia domova sa naučíte efektívne zvyšovať výkonnosť vašej inzercie. Vďaka tomu povediete jednotlivé úkony automatizovane a ďaleko lepšie zhodnotíte váš pracovný čas. Chcete sa vzdelávať popri práci? Pustite si videá, ktoré vás prakticky prevedú nastaveniami Mergada či vám dodajú tipy, ako vylepšíte svoju prácu.

Mohlo by vás zaujímať:

Lukáš Horák

Lukáš sa v Mergade stará o väčšinu komunikácie v češtine. Prostredníctvom blogu, e‑mailu a sociálnych sietí pravidelne zásobuje čitateľa aktualitami z e‑commerce, novinkami a tipmi z Mergada. Pokiaľ práve nie je copywriter, užíva si príjemné veci ako badminton, výlety medzi utajené skvosty osemdesiatkovej hudby a plody mora podávané s červeným vínom.