Ako si vybrať medzi párovacími appkami? Zistite, ktorá je pre váš e-shop najlepšia

Bezchybná spárovanosť produktov je kľúčom ku kvalitnej inzercii na porovnávačoch tovaru. Na zvládnutie tohto úkonu nájdete v Mergado Store rovno dve užitočné aplikácie, Pairing Bear a Heureka Watchdog. Prinášame vám porovnanie, ktoré vám pomôže zorientovať sa pri ich výbere.

Párujte rýchlejšie s appkou Pairing Bear

  • Pairing Bear pomáha marketérom a e-shopárom párovať produkty automaticky a tým správne zaradiť produkty do príslušných kategórií na porovnávači.
  • Pracuje na základe zhody EAN kódov pri sortimente z vášho feedu. Návrhy pre napárovanie na produktovú kartu čerpá z Heureky.
  • Dáta pre Pairing Bear získate priamo v Heureke z reportu Spárovanosť produktov. Váš e-shop však musí byť v aktívnom PPC režime.
  • S pomocou appky párujete produkty hromadne a na pár klikov. Pairing Bear si poradí i s veľkým množstvom produktov v exporte.
  • V aplikácii si dokážete skontrolovať aj nejasnosti –  ak má produkt napr. rozdielny počet kusov v balení, ale zhodný EAN kód, návrh z Heureky nebude správny. Takéto produkty si viete odfiltrovať podľa ceny a následne ručne opraviť.
  • Pairing Bear umožňuje praktické vyhľadávanie produktov podľa ich názvu, kategórie a ITEM_ID.
  • Novšia z dvojice párovacích appiek sa neustále vyvíja. Pridanou funkciou bude možnosť zadať URL CSV súboru z Heureky s produktami, ktoré čakajú na spárovanie.
Rozhranie aplikácie Pairing Bear.

Vyskúšajte si výhody automatizovaného párovania pre Heureku na 10 dní zadarmo.

Pairing Bear

Pairing Bear je nástroj, ktorý vám pomôže produkty na Heureke spárovať automaticky behom pár kliknutí.

Nie ste si istý, ako funguje párovanie produktov na Heureke? Prejdite si praktický článok Urobte z párovania na Heureke hračku.

Postrážte si inzerciu s appkou Heureka Watchdog

  • Aplikácia Heureka Watchdog vám ušetrí množstvo práce pri analýze inzercie na porovnávači Heureka.
  • Medzi jej hlavné funkcie patrí manuálne párovanie produktov. Funguje na priradení produktu prostredníctvom zoznamov nespárovaného tovaru, položiek, ktoré sú v produktových kartách osamotené a nekvalitných názvov kategórií.
  • Heureka Watchdog využíva systém návrhov na základe zhody. Na spárovanie však môže ponúknuť aj nesprávny alebo ku spárovaniu neponúkne návrh, pokiaľ na Heureke nenájde vhodnú produktovú kartu.
Rozhranie aplikácie Heureka Watchdog.

Objavte funkcie obľúbenej aplikácie Heureka Watchdog na 10 dní zadarmo.

Heureka Watchdog

Watchdog je strážny pes. A Heureka Watchdog Vám umožní nahliadnúť do hĺbky inzercie na Heureke ako nikto iný. K tomu naviac ponúkne nástroje, ako vybrané problémy pomocou pár kliknutí vyriešiť.

Obe aplikácie viete aj kombinovať – automatický nástroj Pairing Bear doplníte o ručné dopárovanie pomocou Heureka Watchdog a získate správne zaradený sortiment pre porovnávač Heureka.

Osvojte si párovanie produktov so spoľahlivými aplikáciami Mergada. Skvalitníte tým inzerciu na Heureke a výrazne zviditeľníte sortiment vášho e-shopu.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Pomocou appky Feed Image Editor ľahko zväčšíte nízke rozlíšenie obrázkov

Jeden z najčastejších problémov, na ktorý pri inzercii na porovnávačoch narazíte, je nízke rozlíšenie produktových obrázkov. Aby vám produkty s nedostatočnými rozmermi obrázkov nezamietli, museli ste predtým hľadať náhradné fotky. To už odteraz neplatí. Pomocou novinky od Feed Image Editor rozlíšenie pôvodných obrázkov ľahko zväčšíte.

19.05.2021
Objavte Bidding Audit. Stane sa vašou pravou rukou pri bidovaní na Heureke

Zaujíma vás, či biddujete správne alebo ako si vedie váš tovar na porovnávači? Nový Bidding Audit prezistí všetky detaily za vás. S bezplatným online nástrojom od aplikácie Bidding Fox skontrolujete ponuku na Heureke a získate komplexný pohľad na váš sortiment. Prečítajte si, ako vám audit uľahčí správu inzercie.

12.05.2021
 Zverte preklad vášho feedu automatizovanej appke Translating Parrot

Chcete sa so svojim e-shopom presadiť v zahraničí? Venujte pozornosť novej aplikácii Translating Parrot. Jej hlavnou doménou je automatický preklad XML feedu, ktorý budete potrebovať pre váš obchod, miestny marketplace či inzertný systém. Pozrite sa, ako jednoducho s ňou dokážete pracovať.

15.04.2021

Pridať nový komentár