Ako si vybrať medzi párovacími appkami? Zistite, ktorá je pre váš e-shop najlepšia

Bezchybná spárovanosť produktov je kľúčom ku kvalitnej inzercii na porovnávačoch tovaru. Na zvládnutie tohto úkonu nájdete v Mergado Store rovno dve užitočné aplikácie, Pairing Bear a Heureka Watchdog. Prinášame vám porovnanie, ktoré vám pomôže zorientovať sa pri ich výbere.

Párujte rýchlejšie s appkou Pairing Bear

  • Pairing Bear pomáha marketérom a e-shopárom párovať produkty automaticky a tým správne zaradiť produkty do príslušných kategórií na porovnávači.
  • Pracuje na základe zhody EAN kódov pri sortimente z vášho feedu. Návrhy pre napárovanie na produktovú kartu čerpá z Heureky.
  • Dáta pre Pairing Bear získate priamo v Heureke z reportu Spárovanosť produktov. Váš e-shop však musí byť v aktívnom PPC režime.
  • S pomocou appky párujete produkty hromadne a na pár klikov. Pairing Bear si poradí i s veľkým množstvom produktov v exporte.
  • V aplikácii si dokážete skontrolovať aj nejasnosti –  ak má produkt napr. rozdielny počet kusov v balení, ale zhodný EAN kód, návrh z Heureky nebude správny. Takéto produkty si viete odfiltrovať podľa ceny a následne ručne opraviť.
  • Pairing Bear umožňuje praktické vyhľadávanie produktov podľa ich názvu, kategórie a ITEM_ID.
  • Novšia z dvojice párovacích appiek sa neustále vyvíja. Pridanou funkciou bude možnosť zadať URL CSV súboru z Heureky s produktami, ktoré čakajú na spárovanie.
Rozhranie aplikácie Pairing Bear.

Vyskúšajte si výhody automatizovaného párovania pre Heureku na 10 dní zadarmo.

Pairing Bear

Pairing Bear je nástroj, ktorý vám pomôže produkty na Heureke spárovať automaticky behom pár kliknutí.

Nie ste si istý, ako funguje párovanie produktov na Heureke? Prejdite si praktický článok Urobte z párovania na Heureke hračku.

Postrážte si inzerciu s appkou Heureka Watchdog

  • Aplikácia Heureka Watchdog vám ušetrí množstvo práce pri analýze inzercie na porovnávači Heureka.
  • Medzi jej hlavné funkcie patrí manuálne párovanie produktov. Funguje na priradení produktu prostredníctvom zoznamov nespárovaného tovaru, položiek, ktoré sú v produktových kartách osamotené a nekvalitných názvov kategórií.
  • Heureka Watchdog využíva systém návrhov na základe zhody. Na spárovanie však môže ponúknuť aj nesprávny alebo ku spárovaniu neponúkne návrh, pokiaľ na Heureke nenájde vhodnú produktovú kartu.
Rozhranie aplikácie Heureka Watchdog.

Objavte funkcie obľúbenej aplikácie Heureka Watchdog na 10 dní zadarmo.

Heureka Watchdog

Watchdog je strážny pes. A Heureka Watchdog Vám umožní nahliadnúť do hĺbky inzercie na Heureke ako nikto iný. K tomu naviac ponúkne nástroje, ako vybrané problémy pomocou pár kliknutí vyriešiť.

Obe aplikácie viete aj kombinovať – automatický nástroj Pairing Bear doplníte o ručné dopárovanie pomocou Heureka Watchdog a získate správne zaradený sortiment pre porovnávač Heureka.

Osvojte si párovanie produktov so spoľahlivými aplikáciami Mergada. Skvalitníte tým inzerciu na Heureke a výrazne zviditeľníte sortiment vášho e-shopu.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Vyhnite sa nefunkčnému webu. Jeho chod automaticky postráži aplikácia Monitoring Horn

Ako zaistiť, aby bola dostupnosť vašej stránky vždy stopercentná? Zverte kontrolu webu novej aplikácii Monitoring Horn, ktorá ho bude strážiť za vás nonstop a automaticky. S jej pomocou predídete výpadkom inzercie a možným stratám. Poďme si ukázať, ako ľahko si ju aktivujete.

19.11.2020
Ako prekonať konkurenciu pomocou cien? Pomôžu vám nové funkcie Pricing Foxu

Nastavujete inzerciu na predvianočný boj o zákazníka? Zabodujte pomocou Pricing Foxu a ponúknite nakupujúcim najvýhodnejšiu cenu spomedzi konkurencie. Aplikácia priniesla nedávno ďalšiu dávku vylepšení, s ktorými je práca na cenotvorbe opäť jednoduchšia. Poďme sa pozrieť na výber lišiackych noviniek.

22.10.2020
Spájanie XML feedov je odteraz jednoduché. S novou aplikáciou Blending Bull

Importujete dáta od viacerých dodávateľov a váš shopsystém ich dokáže importovať len z jediného feedu? Potrebujete dáta pred importom do shopsystému spracovať v Mergade? Spájanie vstupných XML feedov do jedného výstupného je náročný úkon. Ale to už odteraz neplatí - prácu vám urýchli appka Blending Bull.

13.10.2020

Pridať nový komentár