Ktoré porovnávače využiť na Slovensku?

Heureka.sk

Logo HeurekyS obrovským náskokom jednotka medzi slovenskými porovnávačmi. Technologický pionier a porovnávač s najväčšou návštevnosťou na Slovensku. Tu by mala vaša inzercia začať.

Najnakup.sk

Logo Naj NakupuNajnákup je druhý najväčší slovenský porovnávač tovaru. Čo sa týka návštevnosti, je síce oproti Heuréke šestinový, stále je to ale suverénna dvojka na slovenskom trhu. Sídlo neďaleko Banskej Bystrice nám našepkáva, že nielen v Bratislave sa niečo deje. Vyhľadávač funguje rovnako ako nižšie spomenutá Pricemania od roku 2007 a určite stojí aspoň za vyskúšanie.

Pricemania.sk

Logo PricemanieMichal Král a jeho spolupracovníci nedávno vytvorili českú mutáciu svojho vyhľadávača. Teraz pracujú na redesignu slovenskej verzie. Zatiaľ sú v návštevnosti oproti Najnákupu poloviční. Uvidíme, ako sa podarí redesign. Mohol by pritiahnuť ďalších zákazníkov.

Čierny kôň Tovar.sk

Kedysi patril medzi porovnávače, kde síce nechýbali eshopy, avšak chýbali zákazníci. Tovar však nedávno zmenil majiteľa a s napätím očakávame, či sa podarí jeho resuscitácia.

Pridať nový komentár