Prezentácie z MergadoFest19: Využite naplno novinky z Mergada a jeho aplikácií

Článok bol publikovaný 01. 10. 2019
| 3 minúty čítania

Niekoľko prednášok z MergadoFestu19 sa týkalo tém, ktorými naša platforma a aplikácie v súčasnosti žijú. Pochopte, ako vám regulárne výrazy a makrá v Mergade uľahčia prácu. Vychytajte svoju inzerciu pomocou auditu obrázkov. Spoznajte všetky novinky z biddovacieho automatu Bidding Fox. To všetko pomocou ďalšieho dielu minisérie prednášok z našej dvornej konferencie.

Ovládnite pokročilé funkcie Mergada a jeho aplikácií

Regulárne výrazy bez obáv — Luděk Volejník, Mergado

Spoznajte reguláry a nebudete sa ich viac báť. Na praktickom workshope vysvetlil Luděk základné značky používané v regulárnych výrazoch, ukázal ako ich šikovne vytvoriť a kde ich možno použiť v Mergade alebo aj mimo neho. Pochopíte princíp a zistíte, že regulár je kámoš.

 

Makrá v Mergade – Luděk Volejník

Nová funkcia Mergada na tvorbu makier je tu! Na MF19 workshope ukázal Luděk ako sa makrá tvoria, na čo slúžia a ako funguje ich zdieľanie. Priblížte sa budúcnosti, kedy dokážete optimalizovať feedy len jednoduchým spustením niekoľkých predchystaných makier.

 

Profil spíkra

Luděk Volejník má cez 15 rokov skúseností v oblasti e‑commerce. Pracuje ako konzultant v spoločnosti Mergado technologies, kde pomáha vylepšovať nástroj pre riadenie inzercie Mergado. Svoje skúsenosti odovzdáva ďalej na pravidelných školeniach pre užívateľov Mergada. Prednášal na akciách Shopcamp, Barcamp či MastersGate.

Bidding Fox ako strážca vášho kľudného spánku — Jiří Guňka, Bidding Fox

Nastavte si, čo má za vás Bidding Fox postrážiť, kým spíte, alebo sa venujete iným pracovným činnostiam. Ak sa vám už aspoň raz stalo, že ste na problém v nastavení biddingu prišli neskoro, určite si hovoríte, že to nechcete zažiť znova. A ak sa vám to ešte nestalo, čo tak si to radšej poistiť? Jirka ukázal niekoľko tipov, ako na nastavenie Bidding Foxu nielen pre porovnávače tovaru ale aj samotné e‑shopy.

 

Majte audit obrázkov v malíčku — Jiří Guňka

Ak chcete inzerovať na vyhľadávačoch tovaru, musíte dodržiavať podmienky, ako má podľa nich vyzerať správny XML feed. A to už určite zvládnete. Ale čo obrázky k produktom? Ako v rámci celého sortimentu zistiť, kde sú rovnaké obrázky, kde sú nedostatočne veľké pre používanie aplikácie Feed Image Editor. Tieto znalosti sa vám budú hodiť nielen pre porovnávače tovaru ale aj pre e‑shop a ďalšiu inzerciu.

 

Profil spíkra

Jiří Guňka má sedemročnú prax zo sveta e‑commerce. Pôsobil ako konzultant v agentúre BESTETO. Teraz je product owner vo firme Bidding Fox Technologies, kde sa podieľa na vývoji aplikácie Bidding Fox a jej rozšírení — Bidding Fox ElementsBiding Fox Credit.

Zaujímajú vás ďalšie témy, ktoré sme na tohtoročnom MergadoFeste preberali? Sledujte Mergado TV. Čoskoro sa na nej objaví niekoľko rozhovorov, ktoré sme zaobstarali s trojicou pozvaných spíkrov.

Mohlo by vás zaujímať:

Autor / Lukáš Horák / 01. 10. 2019

Lukáš sa v Mergade stará o väčšinu komunikácie v češtine. Prostredníctvom blogu, e‑mailu a sociálnych sietí pravidelne zásobuje čitateľa aktualitami z e‑commerce, novinkami a tipmi z Mergada. Pokiaľ práve nie je copywriter, užíva si príjemné veci ako badminton, výlety medzi utajené skvosty osemdesiatkovej hudby a plody mora podávané s červeným vínom.

Pridať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
By submitting a comment, you agree to the processing of personal data.