Mergado Produkt XML

Mergado Product XML odpovedá bežným XML pre Heureku, či Zboží.cz, akurát obsahuje elementy naviac. Garantuje maximálnu prevoditeľnosť dát pre všetky podporované formáty reklamných systémov. Vývojárom tak stačí sledovať zmeny v jednej technickej špecifikácii. Obsahuje tiež informácie o tovare.

Odborné články o Mergado Product XML:

Shopion vytvára moderné e-shopové riešenie na mieru

Rozmýšľate sa, na akom riešení rozbehnete svoj e-shop? Máte na jeho fungovanie špeciálne požiadavky? Využite možnosti, ktoré ponúkajú internetové obchody od spoločnosti Shopion. Sú programované na mieru a skôr, než si ich kúpite, môžete si ich vyskúšať v režime prenájmu.

01.12.2020
Mergado Product XML 1.8 zjednodušuje prenos dát produktových kampaní

Aby mohol váš e-shop fungovať čo najlepšie, musíte vy alebo vaši vývojári pravidelne sledovať zmeny v špecifikácii XML porovnávačov. A to je zvyčajne zdĺhavá činnosť. Skráťte tento čas na minimum používaním Mergado Product XML.

26.05.2020

Prevádzkovatelia e-shopov bežiacich na Sun-shope majú po novom dôvod na radosť. Táto platforma totiž začala podporovať Mergadov produktový XML feed, ktorý umožňuje jednoduchší prevod na feedy najrôznejších porovnávačov.

14.10.2016

Vylepšili sme Mergado produktové XML o 6 nových elementov. Tie vám umožnia ešte lepšie spravovať inzerciu. Pozrite sa, ktoré to sú.

08.09.2016

Už som vám o Mergado produktovom XML povedal, zhrnul som novinky v najnovšej verzii, a teraz mi dochádza, že som nevysvetlil, ako by mal vývojár shopsystému pri nasadzovaní podpory tohto formátu XML postupovať najlepšie. Nasledujúce riadky to napravia.

15.07.2016

Aj keď som o Mergado produktovom XML pre e-shopy napísal na blogu prvýkrát včera, už ho podporujem nejaký ten piatok. Pre vás, kto s ním už pracujete, teraz zhrniem aktuálne novinky.

13.07.2016

S vývojármi e-shopov sa rozprávam často. A za posledný rok sa začali opakovane sťažovať, že už ich nebaví sledovať Google, Facebook a ďalšie reklamné systémy, ako stále menia svoje XML a prispôsobovať svoje shopsystémy ich novým požiadavkám. Rozhodol som sa im preto pomôcť. Zaviedol som novinku - Mergado XML. A rád by som vám o tejto novinke povedal teraz viac.

13.07.2016

Minulý týždeň sme si predstavili novú aplikáciu v Mergade, ktorou je Logbook. Dnes si predstavíme ďalšie vychytávky, ktoré sme si pre vás pripravili.

11.04.2016