Online MergadoFest predstavil trendy v inzercii na porovnávačoch tovaru

Zimné MergadoFest prebehol v upravenej online verzii. V predchádzajúcich troch týždňoch priniesol sériu webinárov, ktoré sa zamerali na dôležité novinky v biddingu a image marketingu a predstavili nové funkcie Mergada a jeho modulov. Pustite si ich záznamy. Pomôžu vám zmodernizovať inzerciu vášho tovaru.

Objavte dôležité novinky v optimalizácii inzercie - stačí si pustiť video

Vytváranie programu Online MergadoFestu sme si užili, rovnako tak spíkri ich webináre. Sme radi, že sme sa mohli naučiť niečo nové v produkcii obsahu. Všetkým, kto prednášky nestihli, alebo si len potrebujú doplniť informácie, prinášame ich záznamy.

Mergado Packy prepájajú Mergado s často používanými e-shopovými platformami. Inzerciu k tovaru porovnávačoch uľahčujú vďaka mnohým inteligentným funkciám ako generovanie univerzálneho feedu alebo implementované meranie konverzií.

Makrá sú prednastavené akcie, ktorými zrýchlite niektoré úkony Mergada. Ak sa s nimi naučíte pracovať, získate prostriedok, s ktorého pomocou zautomatizujete mnoho úkonov v Mergade a zefektívnite využitie času pri nastavovaní inzercie na porovnávačoch.

Produktové obrázky sú zvyčajne to prvé, čo zákazníka zaujme (hneď po cene :)). Preto by ste mali venovať zvýšenú pozornosť tomu, v akom sú stave. Naučte sa na pár kliknutí odhaliť problémy, ktoré vaše obrázky majú a vyriešte ich pomocou appky Feed Image Editor.

Plánovač pravidiel umožňuje automatizovať prácu v Mergade aj v rámci riadenia inzercie. S jeho pomocou svojim pravidlám naplánujete časové odbobia, kedy sa majú aplikovať a kedy sa majú preskakovať.

Udržiavať si dobrý prehľad o ponuke konkurencie je jeden z najzákladnejších úkonov marketéra. Ručné kontrolovanie, či tovar nezlacnil, nezdražil, či ponúka darčeky alebo dopravu zadarmo, zaberie veľa času. S Bidding Foxom túto dobu skrátite na minimum, pretože vám dáta poskytne na pár kliknutí pre celý sortiment.

 

Online webinármi to nekončí. Naučte sa pracovať s Mergadom efektívne za pomoci regulárnych výrazov - stačí sa prihlásiť na online školenia. Aj appky Feed Image Editor a Bidding Fox majú zatiaľ na svojich workshopoch voľné miesta.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Vytvorte si nové pracovné zvyky a zefektívnite si home office

Na niekoľkotýždňový home office sa dopredu pripraviť nedá. Vzdialenosť však spoločne prekonávame originálnymi nápadmi a zlepšovákmi. Pracovné dni v odlúčení nás tak spojili ako tím ešte viac. Inšpirujte sa našim Mergado tímom, ako si v online režime vytvoriť pohodovú i produktívnu atmosféru zároveň.

15.04.2020
Vytvorte si master feed a zbavte sa úpravy každého feedu zvlášť

V Mergade riadite inzerciu na porovnávačoch tovaru tak, že si vytvárate exporty a upravujete v nich potrebné dáta. Ak máte exportov viac a niektoré z úprav vykonávate opakovane v každom exporte zvlášť, zefektívnite tento proces vďaka vytvoreniu master feedu. Poďme si ukázať, ako si ho nastavíte a uľahčíte si veľkú časť úprav.

08.04.2020
Zobrazte si v Mergade iba skryté produkty podľa potreby

V nedávnej dobe sa jeden z užívateľov obrátil na našu podporu, aby mu v Mergade pomohla zobraziť iba tie produkty, ktoré sú skryté na výstupe. Tento dotaz má jednoduché riešenie, ktorého znalosť by sa mohla hodiť aj ďalším marketérom či e-shopárom. Preto sme pre vás spísali krátky návod.

01.04.2020

Pridať nový komentár