Pomocou Mergado auditu skontrolujete povinné parametre pre Heureku

Parametre na Heureke sú povinnou súčasťou väčšiny produktov a ovplyvňujú párovanie i filtrovanie. S novinkou od Mergada končia obavy, či ste do elementu PARAM vyplnili tie správne. Náš Audit feedu odteraz dokáže kontrolovať povinné parametre pre českú aj slovenskú Heureku.

Aby mohol užívateľ dobre filtrovať tovar

Heureka vie, že na nej zákazníci pri nakupovaní často filtrujú požadované kritériá, aby zúžili ponuku a našli tovar, ktorý im vyhovuje. Aby filtrovanie fungovalo, požaduje uvádzať od inzerujúcich e-shopov povinné parametre.

Obchod si otvorí tabuľku povinných parametrov Heureky a v elemente PARAM u svojho sortimentu vo feede zadá požadované parametre.

Pri ich ručnom vyplňovaní e-shopári a marketéri riskujú, že urobia chybu a ich produkty sa nepriradia do príslušných kategórií a nebudú sa v nich správne filtrovať. Preto sa Mergado rozhodlo do svojho auditu pridať vylepšenia, ktoré bezplatne odhalia tovar s nekompletne alebo nesprávne vyplnenými parametrami.

Možnosti filtrovania na Heureke. Zdroj: heureka.cz

Ušetrite si prácu a eliminujte možné chyby pri párovaní na Heureke. Aplikácia Pairing Bear vám pomôže produkty na Heureke spárovať automaticky na pár kliknutí.

Ako funguje kontrola povinných parametrov

  1. Urobte si bezplatný Audit feedu Mergada.
  2. Pokiaľ budú mať niektoré produkty chyby v povinných parametroch, audit ich nájde a vypíše

  1. K rozpoznaniu chýb využívame tabuľku povinných parametrov Heureky.
  2. Tabuľka sa môže meniť a povinné parametre môžu pribúdať (v určitých prípadoch i ubúdať). Audit s aktualizáciami dokáže počítať a jeho validátor podľa nich prispôsobiť.

 

Zistite, v akej kondícii sú povinné parametre vášho tovaru. Urobte si audit feedu. Vyhľadá v nich chyby spoločne s ďalšími nezrovnalosťami vo feede a ponúkne odporúčania, ako ich pomocou Mergada odstránite. Vďaka tomu bude váš feed lepšie zodpovedať požiadavkám Heureky a tovar sa bude zobrazovať na lepších pozíciách.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Novinky z porovnávačov alebo aj ako sa najlepšie pripraviť na letnú e-shopársku sezónu

Čo by vás nemalo minúť v prípade porovnávačov v nadchádzajúcom období? Zhrnuli sme pre vás užitočné novinky z Heureky a FAVI, ktoré s prichádzajúcimi sezónnymi akciami určite využijete. Tak či už zvažuje expanziu alebo vyladenie inzercie pre domáci trh, ste na správnom mieste.

09.06.2021
Predávajte tovar pre udržateľné bývanie pomocou novej kategórie Biano EKO

Ponúkate ekologické a udržateľné produkty v sekcii Home & Decor? Upozornite na ne ľahšie prostredníctvom špecializovaného porovnávača Biano. 22. apríla 2021 predstavil novú kategóriu, ktorá ponúka ekologickejšie varianty produktov, inšpiráciu, informácie a tipy o udržateľnom životnom štýle.

29.04.2021
Spoznajte Biano Button. Funkcia zobrazenia podobných produktov vám zvýši predaj

Premýšľate, ako v segmente nábytku a dekorácií prilákať viac zákazníkov? Biano pre vás pripravilo novú funkciu Biano Button. Funguje na princípe similarity - teda zobrazenia podobných produktov. Poďme si túto novinku predstaviť bližšie.

09.03.2021

Pridať nový komentár