Winter MergadoFest bude! Pustíte si ho na obrazovkách

Pretože sme si na programe pre Winter MergadoFestu dali naozaj záležať, rozhodli sme sa usporiadať Online MergadoFest. Aby bol pre vás jeho obsah čo najužitočnejší, ustúpili sme od prvotnej témy Zahraničná expanzia. Namiesto toho vám poskytneme inšpiráciu, ktorú využijete okamžite.

 

Ako bude Online MergadoFest prebiehať

Všetko prebehne z tepla vašich domovov a kancelárií. Každý týždeň o 13.00 usporiadame dva online webináre, na ktoré sa bude potrebné zaregistrovať - ​​odkazy na registračné formuláre nájdete nižšie v sekcii prednášok.

Čo musím urobiť, aby som sa mohol/a zúčastniť Online MergadoFestu?

  • Mať počítač či smartfon a prístup k internetu.
  • Nainštalovať si službu Zoom, cez ktorú budú webináre prebiehať. Môžete si ju buď stiahnuť do telefónu alebo nainštalovať do počítača verziu pre váš operačný systém.
  • Nezabudnúť sa registrovať na jednotlivé prednášky.
  • Přihlásit se do konference prostřednictvím odkazu, který vám 10 minut před začátkem webináře pošleme na zaregistrovaný e-mail.

 

Témy webinárov Online MergadoFestu

Používate e-shopové platformy PrestaShop, WordPress či OpenCart? Ste zároveň užívateľ Mergada? Prepojte tieto služby pomocou našich doplnkových modulov Mergado Pack. Predstavíme vám možnosti exportov dátových súborov do našich packov a ďalšie funkcie ako integrácia sledovacích kódov dôležitých reklamných kanálov, ktorými sú GLAMI alebo Facebook.

Registrácia: https://forms.gle/5QtQ3XsT9bWtbZRH9

Ukážeme si, ako vytvoriť vlastné makro, ako ho môžete vylepšiť pre univerzálnejšie použitie a ako makra medzi sebou dokážete zdieľať.
Makrá uľahčujú a zrýchľujú prácu v Mergade, naučte sa ich používať

Registrácia: https://forms.gle/cUoRpey5oU8pANDb9

Produktové obrázky sú zvyčajne to prvé, čo zákazníkov zaujme (ihneď po cene :)). Preto by ste mali venovať zvýšenú pozornosť tomu, v akom sú stave. Pomalé načítanie či nízka kvalita vie odradiť. Niektoré porovnávače tovaru zakazujú vodoznaky, alebo vyžadujú určitý formát, v ktorom má byť obrázok produktu. Ukážeme si, ako ohdhalíte tieto problémy na pár kliknutí a vyriešite ich vďaka appke Feed Image Editor.

Registrácia: https://forms.gle/i5Szcet5mZAX84ZH7

Popíšeme si funkciu plánovača pravidiel, ukážeme si konkrétne príklady nastavenia a ako sa to celé v praxi prejaví.
Plánovač pravidiel umožňuje automatizovať prácu v Mergade aj v rámci konania inzercie, naučte sa ho používať

Registrácia: https://forms.gle/NpZeFt7FbP2JVb358

Ušetrite hodiny času týždenne. Už nemusíte chodiť na Heureku kontrolovať vašu konkurenciu produkt po produkte, či nezľavnila, alebo naopak. Bidding Fox vám tieto dáta poskytne na pár kliknutí pre celý sortiment. Navyše môžete reporty dostávať priamo do e-mailu.
Ukážme si spolu všetko prakticky

Registrácia: https://forms.gle/M4JqFagz2vAdpM9E8

Nenechajte si uniknúť Online MergadoFest - predstaví vám akutálne novinky z Mergada a jeho aplikácií, ktoré vám pomôžu zefektívniť nastavovanie inzercie a zautomatizovať jej procesy.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Používajte Makrá

Pred časom sme vám predstavili novú funkciu Makrá. V priebehu jej testovania sme za pomoci našich power userov vylepšili niektoré ich funkcie a zapracovali nové. Poďme si urobiť krátky prehľad o tom, kde všade vám zjednodušia prácu.

18.03.2020
Aktuálne informácie zo sveta e-commerce počas karantény

V čase karantény sa situácia vyvíja každý deň a skoro každý deň sa menia opatrenia vlády. Preto vám prinášame aktuálne informácie zo sveta e-commerce, ktoré budeme postupne dopĺňať. Ak máte tip na novinku, o ktorej by mali e-shopári a marketéri vedieť, napíšte nám do komentára.

18.03.2020
Prevádzka e-shopov v karanténe: Na čo si dať pozor, aby inzercia fungovala

Situácia okolo vírusu SARS-Co-V-2 je všeobecne náročná. To však neznamená, že by váš e-shop nemal efektívne fungovať. Je ale potrebné podniknúť niekoľko krokov, ktoré vám pomôžu získať istotu, že následujúce týždne vydrží. Popíšme si, aké kroky to sú

16.03.2020

Pridať nový komentár