S novými Mergado školeniami zvýšite úroveň vašej práce

Kam ešte posunúť svoje marketingové znalosti? Ako ďalej zefektívniť prácu pri nastavovaní inzercie na porovnávačoch tovaru? V e-commerce odvetví platí, že sa vždy nájde mnoho nových vedomostí, ktoré dokážete využiť. To isté platí v Mergade - mesiac čo mesiac pridávame nové vylepšenia a učíme ho novým kúskom. Preto sme pre vás pripravili dve nové školenia, ktoré vás prevedú jeho pokročilými možnosťami a ich využitím pre profesionálnu inzerciu.

 

Nové znalosti v dvoch nových školeniach

 

Mergado ako data feed editor

Prihláste sa tu: Workshop: Mergado ako data feed editor

Tento workshop ocenia všetci užívatelia Mergada, ktorí sa v jeho používaní chcú posunúť na ďalšiu úroveň. Zvládate základné úkony pri nastavovaní inzercie ľavou zadnou? Vkročte s nami do sveta odbornej správy inzercie pomocou Mergada.

Čo se naučíte:

 

Aby ste dokázali informácie z workshopu vhodne využiť, odporúčame prejsť základným workshopom Začíname s Mergadom a orientovať sa v základoch aplikácií Bidding Fox a Bidding Fox Elements.
Podmienkou účasti na workshope je mať minimálne dva aktívne e-shopy v Mergade.

V aktuálnych termínoch Mergado školenia teraz nájdete aj nové workshopy. Zdroj: mergado.cz/skoleni

Praktická optimalizácia feedu pre GLAMI

Prihláste sa tu: Workshop: Praktická optimalizácia feedu pre GLAMI

Naše druhé nové školenie zužitkujú všetci predajcovia módy a doplnkov. Inzerujete na GLAMI? Používate Mergado? Naučte sa, ako s jeho pomocou ovládnete nastavenie inzercie na tomto špecializovanom porovnávači ako naozajstný profík.

Aké znalosti si odnesiete:

  • úvod do GLAMI (čo ponúka tento špecializovaný porovnávač, v koľkých krajinách ho využijete, atď.)
  • ako nastaviť materiál
  • ako nastaviť veľkosti (URL_SIZE, SIZE_SYSTEM)
  • ako vytvárať zľavové kupóny (PROMOTION_ID)
  • ako vykonať audit a základné úpravy obrázkov pomocou aplikácie Feed Image Editor
  • atd.

 

Ak ešte s Mergadem neviete pracovať, odporúčame najskôr navštíviť Workshop: Začíname s Mergadom.
Podmienkou účasti na workshope je mať minimálne dva aktívne e-shopy v Mergade.

 

Rozšírte portfólio svojich služieb o znalosti práce s pokročilými funkciami Mergada. Okrem nových školení máme v ponuke ešte niekoľko ďalších, ktoré vám pomôžu ovládnuť aplikácie ako Feed Image Editor alebo Bidding Fox. Navštívte ich všetky - sú zadarmo, ale informácie, ktoré tu získate sú na nezaplatenie.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Novinky v Mergade prinášajú nové pravidlo a nové formáty

Vo štvrtok 7. 11. 2019 prebehol nový release Mergada. Jeho najvýznamnejšou vychytávkou je nové pravidlo Hromadne skopírovať hodnoty. Mimo to tiež prináša podporu pre nové formáty alebo aktualizáciu formátu pre marketplace MALL.sk. Pozrime sa na tieto novinky bližšie.

 

08.11.2019
Novinka CSV import prináša uľahčenie práce v Mergade

V prvej časti nášho aktuálneho releasu sme vám predstavili vylepšenia a opravy, ktoré vám zjednoduchšia prácu s Mergadom. Jednou z noviniek je aj nový typ pravidla Import dátového súboru, ktorý si dnes podrobne ukážeme.

27.08.2019
Predstavujeme novú funkciu makier v Mergade

Posledné mesiace sa v Mergade usilovne makalo na novej funkcii, ktorá nás posúva opäť o level vyššie. Je ňou prvá verzia makier prichádzajúca spolu s aktuálnym releasom, ktorý je naplánovaný na dnešnú 16 hodinu. Poďme si ukázať, v čom je jej sila a aké benefity so sebou prináša.

16.09.2019

Pridať nový komentár